Niezawodność

HS-HYDROSPRZĘT ceni sobie przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego chętnie dostosowujemy się do jego indywidualnych oczekiwań. Jako że stawiamy na rzetelność, większość napraw (silników i sprzętu budowlanego) przeprowadzamy w naszym nowocześnie wyposażonym warsztacie, w którym mamy do dyspozycji najlepszy sprzęt i oryginalne części.

Po ustaleniu ceny lub wygraniu przetargu zapewniamy transport maszyn na miejsce i natychmiast przystępujemy do pracy. Sami transportujemy maszynę do warsztatu i z powrotem na własny koszt!

Jakość

Zawsze używamy dopasowanego do maszyny sprzętu najwyższej klasy oraz odpowiednich oryginalnych części. Dbamy o rzetelność i precyzję. Regeneracje podzespołów, remonty silników, tulejowanie i roztaczanie otworów przeprowadzamy w warsztacie, w Dębnie k. Gorzowa.

Dbamy o sprawny serwis i wysoką jakość naszych prac. Dlatego zapewniamy gwarancję solidności usługi na 12 miesięcy. Dodatkowo zapewniamy gwarancję na części oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Terminowość

Wiemy, że czas to pieniądz. Szanujemy oczekiwania i potrzeby klientów, w związku z tym dopasowujemy tryb i czas pracy do bezwzględnych terminów. To klient określi, jak długo może czekać, a my gwarantujemy naprawę podzespołów w 14 dni, a całych maszyn w 45 dni od oddania do remontu. Zawsze wykonujemy zlecenia na czas. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Rzetelność

Dzięki naszej solidności dochowaliśmy się licznego grona stałych klientów, certyfikatów, nagród i wyróżnień. Najważniejsze jest jednak dla nas zawsze zadowolenie usługobiorców. Dbamy o najmniejsze detale i rzetelne wykonanie usługi. Zapewniamy szeroką ofertę, stałe ryczałty i łatwy dostęp do oryginalnych części.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub zadzwoń już dziś i umów się na naprawę lub przegląd: 602-195-041.

Twoje maszyny potrzebują dokładnie takiej opieki, jaką im zapewnimy!
HS-HYDROSPRZĘT, Dębno (40 km od Gorzowa Wlkp.) – specjaliści od hydrauliki siłowej