Hydraulika siłowa Poznań

Hydraulika siłowa Poznań

Naprawa maszyn budowlanych

Jesteśmy specjalistycznym serwisem zajmującym się naprawą maszyn budowlanych. W naszym serwisie naprawiamy koparki, ładowarki, widlaki, spycharki, dźwigi i ciągniki, a także silniki spalinowe oraz elementy hydrauliki siłowej. Skupiamy się przede wszystkim na wykonywaniu kapitalnych remontów maszyn budowlanych oraz ich standardowych naprawach, w czym się specjalizujemy od momentu założenia firmy w 1996 roku.

W 2013r roku zostaliśmy uznani za Rzetelną Firmę. Ten tytuł zawdzięczamy szerokiemu doświadczeniu i solidności z jaką realizujemy zlecane nam prace serwisowe i naprawcze. Stale podnosimy standard obsługi Klienta poszerzając zakres oferowanych usług i unowocześniając zaplecze serwisowe tak, aby zlecane zadania wykonywać jeszcze szybciej i z jeszcze większą dokładnością.

Hydraulika siłowa

Hydraulika siłowa zajmuje ważne miejsce w ofercie naszego serwisu. W ramach usług związanych z naprawą. maszyn budowlanych zajmujemy się naprawą. oraz serwisowaniem elementów układu hydrauliki siłowej niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń. Na potrzeby Naszych Klientów naprawiamy:

  • siłowniki hydrauliczne,
  • przewody hydrauliczne,
  • pomy, zawory , rozdzielacze,
  • akumulatory hydrauliczne,
  • skrzynie biegów,mosty
  • zmieniki momentu

Zajmujemy się również wymianą filtrów i olejów, a także zakuwaniem węży hydraulicznych.

Serwis Poznań

Siedzibą naszego serwisu jest Dębnie zachodniopomorskie. Remonty wykonujemy dla klientów z całego kraju.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz rzetelny serwis. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane części zamienne pochodzące od sprawdzonych dystrybutorów. Zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do niezawodności naszego serwisu, a także terminowości wykonywania pras serwisowych i naprawczych.