Profesjonalny serwis koparek

Od sprawnej pracy koparki w dużej mierze zależy to, jak szybko zostaną wykonane prace budowlane. A skoro tak, nawet najmniejsza awaria może znacznie opóźnić czas realizacji zadań na placu budowy. Zatroszcz się o dobry stan swoich maszyn budowlanych, stawiając na serwis koparek w naszej firmie.

Naprawa koparek jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię doraźna naprawa koparek czy chcesz się dowiedzieć, ile kosztują generalne remonty koparek – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi specjaliści zatroszczą się o Twój sprzęt budowlany od A do Z – tak, by posłużył Ci bez zastrzeżeń przez kolejne lata.

Dlaczego naprawa koparek w naszej firmie to dobre rozwiązanie?

Hydrosprzęt to przedsiębiorstwo, które na polskim rynku działa już od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz liczba wykonanych z sukcesem napraw oraz remontów generalnych mówią same za siebie. Remonty koparek w naszym warsztacie to najlepsza gwarancja przywrócenia sprzętu budowlanego do pełnej sprawności.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • rzetelną i uczciwą diagnostykę oraz wycenę – zanim rozpoczniemy serwis koparek, dokładnie weryfikujemy stan techniczny sprzętu i określamy, jakie prace powinny zostać wykonane oraz ile, orientacyjnie, będzie kosztowała cała usługa,
  • kompleksową obsługę – nasi eksperci wykonują nawet najbardziej zaawansowane remonty koparek oraz pozostałego sprzętu budowlanego, wyważając między najwyższym standardem wykonanych prac a ich ceną,
  • sprawną realizację zlecenia – szybką, ale jednocześnie dokładną.

W naszej siedzibie czeka na Ciebie doświadczony zespół oraz ponad 1400 m2 powierzchni warsztatowej gotowe na każde wyzwanie. Skontaktuj się i powierz nam naprawę swojego sprzętu!

Zajmujemy się również między innymi naprawą pomp hydraulicznych oraz serwisem maszyn Komatsu.

Dokonujemy montażu pługów czołowych z podnoszeniem hydraulicznym.
Zapewniamy serwis i naprawę koparek 24 h!

Twoje maszyny potrzebują dokładnie takiej opieki, jaką im zapewnimy!
HS-HYDROSPRZĘT, Dębno (tylko 40 km od Gorzowa Wlkp. i 100 km od Szczecina)

Zajmujemy się także hydrauliką siłową w Poznaniu oraz hydrauliką siłową w Szczecinie